خدمات دندانپزشکی زیبایی در پیروزی:

دندانپزشکی زیبایی در پیروزی توسط دکترمهرداد افتحی با ارائه خدمات و مواد با کیفیت با قیمت مناسب ارائه می شود.

پیشگیری بهترین راه برای حفظ سلامت دندان هاست. اما دندان ها برای همیشه ثابت نمی مانند. آنها تغییر می کنند، پوسیده می شوند، می شکنند، کج می شوند و موارد دیگر. خوشبختانه، دندانپزشکی زیبایی در پیروزی انواع مختلفی از درمان‌های دندانی را برای مشکلات مختلف دندانی امکان پذیر می‌سازد و مردم بیشتر به درمان‌های دندانپزشکی، به ‌ویژه روش‌های دندانپزشکی زیبایی علاقه مند می‌شوند.

دکتر مهرداد افتحی با سابقه بیش از 30 سال تجربه در  دندانپزشکی و زیبایی از جمله سفید کردن دندان، روکش‌های دندان، ایمپلنت‌های دندان، کانال ریشه، جرم‌گیری و روت پلنینگ ، کشیدن دندان را ارائه می‌دهند.

پوسیدگی دندان چیست؟

دندان پوسیده زمانی است که دندان با باکتری عفونی شده باشد. اگر عفونت برداشته نشود، می تواند منجر به آسیب های گسترده شود که گاهی اوقات شامل آبسه های دردناک و برداشتن دندان می شود.

حفره‌ای که در اثر پوسیدگی دندان در دندان ایجاد می‌شود، به عنوان حفره شناخته می‌شود. این باید بازسازی شود. انواع مواد دندانپزشکی از جمله پرسلن یا رزین های پر شده همرنگ دندان را می توان برای بازگرداندن دندان به طور کامل استفاده کرد.

پوسیدگی دندان (گاهی اوقات به عنوان پوسیدگی نیز شناخته می شود) یک مشکل رایج دندانی است که نیاز به درمان دارد. آنتی‌بیوتیک‌ها این عفونت را درمان نمی‌کنند و تا زمانی که عفونت به عمق بافت‌های نرم‌تر نفوذ نکند، بی‌اثر هستند.

سپس درمان پیچیده برای مهار و درمان وضعیت مورد نیاز است.

دندانپزشکی زیبایی در پیروزی

دندانپزشکی زیبایی در پیروزی

دندانپزشکی زیبایی در پیروزی

اگر دندان هایی دارید که به وضوح نامناسب و تیره به نظر می رسند، ممکن است به دلیل پوسیدگی و خرابی باشد. دندانپزشکی زیبایی در پیروزی به شما کمک می کند تا دندان های خود را به سلامت برگردانید و لبخند خود را دوباره تقویت کنید.

قبل از در نظر گرفتن دندان های شما برای هر گونه پیشرفت اصلاحی، دندانپزشکی زیبایی در پیروزی هر گونه پوسیدگی دندانی را از دندان های شما پاک می کنیم و دندان های شما را بر اساس آن ترمیم می کنیم. سلامت طولانی مدت دندان های شما از اهمیت بالایی برخوردار است و از این رو ضروری است که این دندان ها عاری از پوسیدگی دندان باشند.

هر راه حلی که توصیه می شود بر اساس ایجاد پایه ای سالم برای دندان ها، لثه ها و لبخند شما خواهد بود.

به این ترتیب با حضوردر دندانپزشکی زیبایی در پیروزی قادر خواهد بود به بهبود نهایی، لبخند زیبا و دندان های سالم دست یابید.

سفید کردن دندان

چه کسی لبخند روشن را دوست ندارد؟ مجموعه‌ای از سیستم‌های سفیدکننده دندان، از جمله خمیر دندان و شستشو، ژل‌های بدون نسخه، نوارها و سینی‌ها، و مواد سفیدکننده که از دندانپزشک تهیه می‌شوند، موجود است. اما سفید کردن برای همه مناسب نیست. برای افرادی که دندان ها و لثه های سالم و ترمیم نشده دارند ایده آل است. افرادی که رنگ زرد روی دندان‌هایشان دارند – بر خلاف رنگ‌های خاکستری – بهترین واکنش را نشان می‌دهند. با دندانپزشکی زیبایی در پیروزی صحبت کنید تا متوجه شوید که آیا سفید کردن برای شما مناسب است یا خیر؟

مزایای اصلی درمان پوسیدگی دندان

  • از خراب شدن بیشتر دندان جلوگیری می کند.
  • از دندان در برابر شکستگی محافظت می کند.
  • از گسترش عفونت جلوگیری می کند.
  • از درد و ناتوانی در تغذیه مناسب جلوگیری می کند.
  • از نیاز به دندانپزشکی پیچیده مانند درمان ریشه جلوگیری می کند.
  • از آبسه جلوگیری می کند.
  • از از دست دادن دندان و در نتیجه سایر مشکلات مرتبط با از دست دادن دندان جلوگیری می کند
  • پیدا کردن راه حل اصلاحی کامل

گزینه های درمانی متنوعی برای همه بیمارانی که انواع مختلفی از مشکلات زیبایی دندان را تجربه می کنند، در دسترس است.

مهارت های تخصصی دندانپزشکی زیبایی در پیروزی این امکان را می دهد که چندین گزینه درمانی را ترکیب و اعمال کنیم.

این امر برای اطمینان از این است که بیماران ما با طراحی لبخند مورد نظر خود احساس امنیت بیشتری نسبت به لبخند و ظاهر خود داشته باشند

اگر دندان‌های شما بیش از حد شلوغ یا کج هستند، یک روش ارزان و موثر، بریس یا روکش است.

راه حل های ارتودنسی بزرگسالان تنها شش ماه طول می کشد و اصلاح لبخند با استفاده از ونیر می تواند ظاهر دندان های صاف تری را در دو ویزیت ایجاد کند.

دستیابی به دگرگونی‌های نابغه دندانی که می‌تواند به صاف کردن، تراز کردن و حذف فضاهای بین دندان‌ها برای ارائه لبخندی بهتر و جذاب‌تر کمک کند. انتخاب ها و مواد زیادی برای بستن یا پنهان کردن شکاف ها از جمله روکش ها، پل های دندانی وجود دارد.

در طول 20 سال گذشته، دندانپزشکی ایمپلنت پیشرفت های بزرگی کرده است. مجموعه‌ای جالب از شرکت‌ها و برندها تکنیک‌های جذابی را ارائه کرده‌اند که اکنون انواع مختلفی از موارد دندان از دست رفته را ارائه می‌کنند.

ایمپلنت دندان خود را با اعتماد به دندانپزشکی زیبایی در پیروزی انجام دهید.

دندانپزشکی زیبایی در پیروزی همچنین متعهد به ارائه مراقبت های پیشگیرانه با کیفیت بالا است تا دندان های از کار افتاده را نجات دهیم و مشکلات را قبل از ایجاد آنها شناسایی کنیم.

تصمیم گیری در مورد اینکه کدام گزینه درمانی برای شما صحیح است بستگی به ارزیابی بالینی دقیق کل دهان شما دارد.

پس از این، ما تشخیص را انجام می دهیم و یک برنامه درمانی سفارشی را متناسب با نیازها و نیازهای خاص شما تدوین می کنیم. همچنین ایمپلنت های تثبیت کننده دندان مصنوعی را می توان برای رفع دندان های مصنوعی لق استفاده کرد.پروتزهای متکی به ایمپلنت مشکلات لق شدن یا دردناک شدن تدریجی دندان مصنوعی را از بین می‌برند. ایمپلنت های دندانی راهی برای نگه داشتن دندان های مصنوعی راحت تر در جای خود ارائه می دهند. شکل، اندازه و سازنده صحیح دندان برای بایت و ظاهر شما انتخاب می شود.برنامه نگهداری صحیح برای هر فرد ایجاد می شود و دندانپزشکی زیبایی در پیروزی که ممکن است درمان شما را انجام دهد علاقه خاص و تجربه زیادی در درمان ایمپلنت دارد.