بهترین لمینت دندان در پیروزی

طراحی لبخند هر فرد متناسب با ویژگی های صورت، فرم فک، دندان ها و سلیقه بیمار و غیره انجام می پذیرد، در نتیجه شما باید لبخند خاص خود را داشته باشید. لمینت دندان در پیروزی یا لومینیرزهای سرامیکی به صورت دیجیتال و در یک ضخامت بسیار نازک طراحی می شوند. با توجه به اینکه لمینت های سرامیکی روتین معمولا ضخیم تر هستند، بنابراین نیاز به تراش و آماده سازی بیش تری از نسج دندان می باشد.

آماده سازی و تراش گسترده تر نیازمند تزریق بی حسی برای کاهش درد و حساسیت دندان است و معمولا نیازمند روکش موقت آکریلی برای مدت دو هفته در بین جلسات درمان می باشد. اما لومینیرزهای شفاف و نازک هستند و معمولا نیاز به بی حسی و روکش موقت در این روش از بین می رود. چه دندان های شما تغییر رنگ داشته باشد یا شکسته باشد یا مقدار جزئی نامرتب باشد، لومینیرزهای سرامیکی بهترین راه حل برای شما هستند.

لومینیرزها چگونه عمل می کنند؟

در مشورت اولیه با دندانپزشک زیبایی و انتخاب رنگ و فرم نهایی لمینت ها دندانپزشک از فک بالا و پایین شما قالب گیری می کند. این قالب را به همراه عکس ها و فوتوگرافی های چهره شما انجام می دهد تا یک آنالیز دیجیتال از طراحی لبخند شما به عمل آورد در نتیجه بهترین لومینیرز با توجه به چهره شما ساخته  می شود. در مواردی که دندان هم بهم ریختگی و هم بد رنگی زیاد داشته باشد، آماده سازی لازم به عمل می آید و روکش های موقت تا جلسه بعدی تحویل داده می شود.

در مرجله بعدی که معمولا دو هفته بعد است دندانپزشک لومینیرزها را به شما تحویل می دهد. قبل از چسباندن آن ها به طور دائم خیلی مهم است که لومینیرزها به درستی نشانده شود. بدون سمان (چسب لومینیرز) تا از تطابق خوب آن ها مطمئن شویم. در صورت مناسب بودن تمام موارد دندان برای چسباندن لومینیرزها آماده سازی می شود.

لمینت دندان در پیروزی

 

برای افزایش قدرت باند و… لومینیرزها یک به یک بدون وصل بودن به یکدیگر چسبانده می شود. پس از تحویل لومینیرزها دندانپزشک از لحاظ اکلوژن (فانکشن و عملکرد جویدن) چک می کند که در صورت حس بلندی و برخوردهای پیش دست، آن ها را اصلاح کند تا از شکسته شدن و لب پر شدن تحت نیروهای روزانه جویدن، جلوگیری شود.

درمان لومینیرز سرامیکی به نسبت ونیرهای کامپوزیتی طول عمر کوتاه تری دارند و نیازمند پرداخت هزینه برای پالیش می باشند. لمینت های سرامیکی طول عمر طولانی 15 الی 20ساله ای دارند که در تصمیم گیری برای درمان مناسب تر می باشند.

برای برای اطلاعات بیش تر در مورد لمینت دندان در پیروزی با ما در ارتباط باشید.